Kas Wolt pakub kindlustust?

Kõik Eesti Wolt kullerpartnerid on kindlustatud õnnetusjuhtumite puhul. Kindlustus on sinu jaoks tasuta.

Kui satud õnnetuse ajal, mil oled online või 30 minutit peale offline minemist, siis Wolti kindlustus pakub sulle kaitset.

Kindlustusega on kaetud:

● Meditsiinilised kulud, kui pead arsti juurde või haiglasse minema
● Haiglas viibimise kulud
● Kindlad tõsised vigastused
● Püsivad vigastused/invaliidsus

Kui viid tellimusi kohale mootorsõidukiga, peab sul olema ka kohustuslik liikluskindlustus, mis on seaduse poolt ettenähtud. Wolti kindlustus ei paku kaitset liiklusõnnetuste korral. Wolti kindlustus pakub sulle kaitset sellest hetkest alates, kui väljud oma sõidukist.

Kindlustuspakkuja registreerib sind 1 nädala jooksul peale varustuse kättesaamist.

Selleks, et kindlustusnõuet esitada, tuleb avada oma Wolt Partner rakenduses “Kindlustus ja soodustused” vaheleht ja sealt vajutada “Esita nõue” nupule. Nõue käsitletakse meie kindlustuspartneri poolt.

Selleks, et paremini mõista, mis on kaetud, vaata oma rakendusest "Kindlustus ja soodustused" nupu alt “Ava infotahvel”.

Wolti kindlustus

Tervisekindlustus on ainult aktiivne juhul kui sinu sissetulek eelmisel kuul oli üle 654 EUR bruto, eraisiku lepinguga.

Toome näite: kui mõlemad detsembri väljamaksed (10.12 ja 25.12) on kokku üle 654 euro, saaksid sa tervisekindlustuse alates järgmise kuu 10ndast kuupäevast. Kui sa seejärel teenid järgneval kuul vähem kui 654 EUR, siis kaotad tervisekindlustuse järgmise kuu 10ndast kuupäevast.

Miks 654 eurot? 654 brutotasu eest maksab Wolt sotsaalmaksu Eesti valitsuse poolt määratud miinimumi väärtuses, mis on 215,82 EUR ning selle summa väärtuses makstud sotsiaalmaks tagab tervisekindlustuse järgnevaks kuuks.

https://www.emta.ee/ariklient/maksud-ja-tasumine/tulumaks-ja-sotsiaalmaks/sotsiaalmaks

Eesti Haigekassa ravikindlustus