Tere tulemast Wolt Eesti kullerpartnerite veebilehele!

Pole veel kullerpartner?                  

Wolti avamisajad

Woltist 💙

Wolt on kojuveoplatvorm, mis ühendab meie kliendid kohalike äridega ning kullerpartneritega, kes otsivad paindlikku viisi lisatasu teenimiseks.

Wolti kullerpartnerina on sul võimalus klientidele tellimusi tarnida kohalikest restoranidest ja poodidest - õhtuti, lõunal paar tundi või mis tahes ajal sa ise soovid - ning teenida lisatasu.🍕🍔🥟

Kust küsimustele vastuseid leida?

Esmalt proovi oma küsimusele vastus leida siit veebilehelt - suure tõenäosusega see mida sa otsid on juba siin. Kui mõni su küsimustest jääb siiski vastuseta, võta meiega ühendust. Selleks on 3 viisi: 

Kulleritugi

Kulleritugi on kiire viis abi saamiseks - sulle vastatakse minuti jooksul. Kiirematel aegadel võib vastuse saamine aega võtta kauem, sest sulle vastavad päris inimesed, mitte robotid. Ära muretse, su küsimus ei jää vastuseta.

Kulleritugi aitab sind nii palju ja nii kiiresti kui võimalik ning kõige targem on nende poole pöörduda käimasolevate tarnetega seonduvate küsimuste või muredega. 

See tähendab, et kulleritoelt saad abi küsida seoses järgnevate teemadega:

  • Ei leia kliendi, restorani või poe asukohta

  • Ei saa kliendiga ühendust

  • Soov muuta enda telefoninumbrit või e-posti aadressi

  • Kompensatsioonid

  • Õnnetused (kahjustatud tellimused, liiklusõnnetused)

  • Probleemid tellimustega

Nimekiri on veel pikem, kuid tõime välja vaid peamised näited. Kui võtad ühendust kulleritoega, palume kirjeldada enda mure väga detailselt, andes võimalikult palju lisainfot. 

Kulleritoele helistamine

Kulleritoega saab ühendust võtta ka telefonitsi. Paneme südamele, et kõned on mõeldud vaid erakorralisteks olukordadeks. Kui helistad kulleritoele, palun maini ka oma täisnimi, sest võib juhtuda, et sinu kontaktandmed pole salvestatud.

Samuti saab kulleritugi sulle helistada, mis enamasti tähendab, et tegu on kiireloomulise murega. Palun vasta kõnele nii kiiresti, kui võimalik kuna probleem võib olla ajatundlik.

Kulleritiim

Ainus viis, kuidas kulleritiimiga ühendust võtta, on meie e-posti teel partnersestonia@wolt.com. Ühendust võttes kirjuta palun sama e-posti aadressi pealt, mida kasutad ka enda kulleriprofiilil. Saad selle üle kontrollida kulleriäpist, vajutades üleval nurgas olevale kolmele triibule ning sealt oma nimele.

Kulleritiimiga võta ühendust, kui sul on küsimusi enda lepingu kohta või kui soovid seda muuta, soovid anda tagasisidet, soovid muuta enda pangakontot või kui sul on väljamaksete kohta küsimusi.

Kulleritiim vastab sulle üldiselt 5 tööpäeva jooksul.